سایبان چتری

سایبان چتری (umbrella canopy) یکی از انواع سایبان هاست که به صورت ثابت و متحرک طراحی و تولید می شود.سایبان های چتری در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش فضای باز بیرون رستوران و کافی شاپ ، ویلا و سفره خانه می باشد.ارتفاع این نوع سایبان قابل تنظیم است و می توان به صورت دستی یا کنترل از راه دور موقعیت و زاویه سایبان را تغییر داد.

مزایای نصب سایبان چتری

به طور کلی از مزایای مهم استفاده از سازه سایبان چتری ارزان در فضای باز می توان به استفاده بهینه و مناسب از فضا،جا به جایی و انتقال راحت و بدون دردسر سایبان به دلیل سبک بودن ،میزان پوشش دهی مناسب و تغییر موقعیت و زاویه سایبان در زمان خاص اشاره کرد.

سایبان چتری قیمت

منظور از استفاده بهینه و کاربردی از فضا در زمان نصب سایبان چتری این است که در زمان باز یا بسته بودن سایبان های چتری کاملا از فضای باز مورد نظر استفاده می شود.در زمان جا به جایی و حمل سایبان های چتری مشکلی به وجود نمی آید زیرا وزن سازه سبک بوده و مشکلی برای حمل آن برای افراد ایجاد نمی شود.با انتخاب و خرید سایبان های چتری مناسب و با کیفیت در حقیقت شما سایبان متحرک و قابل حمل را خریداری کرده اید که می توانید از آن به صورت های مختلف استفاده کنید.

انواع سایبان چتری

انواع سایبان چتری عبارتند از سایبان چتری پایه کنار و سایبان چتری پایه وسط می باشد که جنس سایبان ها از جنس آهن می باشد

ابعاد سایبان های پایه کنار ۲٫۵ *۲٫۵ می باشد و ارتفاع ۲٫۲۰ می باشد جنس پارچه برزنت جنس پایه از آهن می باشد.

ابعاد سایبان پایه وسط ۳*۳ می باشد و ارتفاع ۲٫۲۰ جنس پارچه برزنت و جنس پایه آهن می باشد

سایبان برقی چتری

سایبان چتری

تفاوت سایبان چتری با انواع دیگر سایبان

تفاوت این سایبان با سایبان های دیگر در این است که قابل حمل می باشد و شما می توانید در حیاط ویلا و محوطه باغ خود استفاده کنید و هر قسمت از محوطه که نیاز داشته باشید سایبان را در ان قسمت قرار دهید.

قیمت سایبان چتری

مجموعه ایران سایبان در نظر دارد برای راحتی شما عزیزان قسمتی را فعال کند که شما عزیزان بتوانبد با وارد کردن ابعاد مورد نظر قیمت دقیق سایبان را به دست آورید و سفارش خود را به راحتی برای ما قرار دهید

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد قیمت سایبان چتری با مجموعه ایران سایبان تماس بگیرید

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰