سایبان سیم بکسلی

سایبان سیم بکسلی (Towing wire canopy)نوعی دیگری از سایبان های مورد استفاده برای مغازه ها و … است .. پس از سایبان های قدیمی، سایبان سیم بکسلی اولین سایبان ها از نسل جدید سایبان بودند.  در اندازه های متنوعی ساخته  می شود. با وجود اینکه سایبان سیم بکسلی قدیمی شده ولی بازهم مورد استفاده اکثر مردم هستند .از سایبان سیم بکسلی به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده می شود . 

سایبان سیم بکسلی

مزیت سایبان سیم بکسلی

جنس بازویی سایبان  فوق ازآلومینیوم

قابلیت تنظیم در زاویه های متنوع

پارچه های استفاده از نوع pvc  واسپانیایی است که در مقابل نور خورشید و اشعه uv مقاوم هستند و همچنین ضد آب و ضد انجماد هستند.

سازه فوق را می توان به صورت دستی و برقی مورد استفاده قرار دارد

سایبان سیم بکسلی حیاط

 

تفاوت سایبان سیم بکسلی با سایبان بازویی

تفاوت عمده سایبان سیم بکسلی با سایبان بازویی در زنجیر و سیم بکسل است که داخل بازویی این سایبان سیم بکسل است ولی در سایبان بازویی که متنوع تر هم هستند از نوع زنجیر است از سایبان های بازویی می توان به سایبان باکس و فول باکس اشاره کرد. 

بیشتر بخوانید سایبان فول باکس

از نظر استحکام و طول عمر سایبان بازویی استحکام بیشتر نسبت به سایبان سیم بکسلی دارد.

 

قیمت سایبان سیم بکسلی

برای دریافت قیمت دقیق تربا دفتر فروش مجموعه ایران سایبان تماس بگیرید. مورد قابل توجه در قیمت سایبان است که قیمت سایبان فوق بر اساس اندازه مورد نظر شما متفاوت است زیرا در ابعاد متفاوت و کاملا سفارشی ساخته می شود. البته مجموعه ایران سایبان در نظر دارد برای راحتی شما عزیزان قسمتی را فعال کند که شما عزیزان بتوانبد با وارد کردن ابعاد مورد نظر قیمت دقیق سایبان را به دست آورید و سفارش خود را به راحتی برای ما قرار دهید 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰