پرده برقی

با استفاده از پرده برقی(Electric curtains) می توانیدبه راحتی پرده های خود را با کنترل از راه دور کنار بزنید و از نور آفتاب و از منظره های بیرون از منزل لذت ببرید و پرده را در موقعیت مورد علاقه خود نگه دارید.

این نه تنها راحتی بیشتری را هنگام خانه بودن فراهم می کند ، بلکه با استفاده از پرده برقی   هنگام بیرون آمدن ، شبیه سازی حضور را ایجاد می کند که باعث افزایش محافظت در برابر سرقت می شود.

قیمت پرده برقی

پرده های خود را برنامه ریزی کنید تا در زمان های از پیش تعیین شده به طور خودکار باز و بسته شود. شما همچنین می توانید با باز و بسته کردن پرده ها در زمانهای متغیر یا مشخص ، حضور در خانه را شبیه سازی کنید.

همچنین شما می توانید سنسورها را به پرده های برقی خود متصل کنید. یک سنسور خورشید می تواند پرده ها را به طور خودکار کار کند تا از مبلمان شما در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش محافظت کند ، باعث افزایش حریم خصوصی و همچنین برای حفظ دمای مطبوع در اتاق شود.

پرده برقی در تراس ویلا

می توانید پرده های خود را با تلفن ،  تبلت یا رایانه شخصی خود کار کنید. این بدان معناست که شما همیشه در حال کنترل هستید 

موتور و پیستون پرده برقی را می توان به راحتی با انواع پرده ها یکپارچه کرد. در هماهنگی کامل با فضای داخلی شما. موتور به طور مرتب در پشت پرده پنهان شده و ریل های موجود در هر طول (حداکثر ۱۰ متر) است.

 

ویژگی های موتور:
• طراحی شده توسط باتری با قدرت 
• حرکت صاف و بی صدا 
• طیف وسیعی از گزینه های عملیاتی موجود
• بسته شدن یا باز کردن مرکز از یک طرف
• موتور نصب شده در سمت چپ یا راست سمت
• توقف انتهایی قابل تنظیم یا خودکار

پرده برقی کنار رو

پرده برقی به سرعت محبوبیت پیدا می کند. نه تنها به دلیل داشتن آنها به این معنی است که می توانید با استفاده از کنترل از راه دور آنها را باز و بسته کنید ، بلکه راحتی آنها به شما امکان می دهد با برنامه ریزی زمانهای باز و بسته و به صورت خودکار  تنظیم کنید.  پرده برقی کنار رو  کنار دیوار جمع می شود 

پرده برقی بالا رو

پرده برقی بالا رو طراحی شده اند که تمامی شرایط زندگی مدرن را برآورده سازند. طراحی  آن با سهولت استفاده و حالت توابع هنری از جمله تنظیمات حد الکترونیکی ، ساخته شده در گیرنده بی سیم و امکان اتصال به شبکه منزل یا محل کار شما همراه شده است.

پرده برقی وسط بازشوپرده برقی کنار رو

 

مزیت پرده برقی

۱-راحتی

این همان چیزی است که اکثر ما فکر می کنیم ، درست است؟ تنظیم پرده پنجره با لمس ساده یک دکمه. این یک صرفه جویی در وقت بسیار زیاد برای خانه هایی است که دارای پنجره های بزرگ هستند . دیگر هیچ مشکلی با سیم برق نخواهید داشت و قبل از اینکه پرده شما به درستی کار کند ، باید زاویه دقیق آن را بدست آورید .

 ۲-امن تر هستند

۳-آنها به شما کمک می کنند خواب بهتر داشته باشید

پرده های  برقی به دلایل زیادی به خواب بهتر منجر می شود. اکثرا  دوست دارند در اتاق کاملاً تاریک بخوابند که ملاتونین را افزایش می دهد و ریتم شبانه روزی شما را بهبود می بخشد. همچنین ، می توانید پرده  پنجره خود را تنظیم کنید تا در هر زمانی که می خواهید از خواب بیدار شوید باز شود ، بنابراین می توانید به جای یک ساعت زنگ دار آزار دهنده ، از تابش نور خورشید بیدار شوید. این یک قدرت بسیار عالی است

۴- افزایش حریم خصوصی

هنگامی که خورشیدغروب می کند  و چراغ ها در داخل خانه روشن می شوند ، هر پنجره برای دیدن داخل خانه  همه در معرض دید. با قرار دادن پرده خود بر روی تایمر ، می توانید به محض غروب  خورشید ، مطمئن شوید که پنجره های خاصی پوشانده شده اند. همچنین بسته به این که کدامیک از مواد  را انتخاب کنید ، می توانید در حالی که هنوز اجازه ورود نور را دارید ، از روکش پنجره ای استفاده کنید که حریم خصوصی را ارائه می دهد.

۵-امنیت را در حالی که دور از خانه هستید افزایش دهید

پرده برقی می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا خانه شما در حالی که دور هستید “به زندگی” بپردازد. اگر در حال مسافرت هستید ، اما می خواهید خانه خود را به گونه ای جلوه دهید که هنوز فعالیت وجود دارد ، می توانید در زمان های پرده های مختلف  خود بر روی یک تایمر تنظیم کنید.

۶-صرفه جویی در مصرف انرژی 

۷-با پرده  برقی یک سینمای خانگی ایجاد کنید

برای خاموشی کامل اتاق خود می توانید از پرده های برقی  استفاده کنید ، همچنین به عنوان یک صفحه نمایش برای نمایش فیلم ها روی آن استفاده کنید. 

قیمت پرده برقی

تمام پرده های پرده برقی ما با بالاترین استاندارد تولید می شوند. ما فقط از بهترین قطعات و پارچه های اسپانیایی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما راضی هستند و پرده برقی  ما ماندگار است. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از قیمت با کارشناسان مجموعه ایران سایبان تماس بگیرید . درضمن قیمت پرده های برقی براساس اندازه مورد نیاز شما متغیر است و براساس ابعاد شما قیمت گذاری می شود

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰