سایبان دو طرفه

یکی از با کیفیت ترین سایبان های برقی که به بازار ایران و کشور های همسایه عرضه می گردد میتوان به سیسیتم سایبان دو طرفه (Double sided canopy)یا سایبان برقی دو طرفه قرینه اشاره نمود.

سایبان دو طرفه دارای سازه پوششی بسیار شیک و حرفه ای می باشد این نوع سایبان به دلیل استفاده کاربردی از سیستم قرینه و دو طرفه بالاترین میزان بازشو به طرفین را دارا می باشد. که در عین حال زیبایی دو چندان و خاصی به سایبان برقی دو طرفه می دهد.

لازم به ذکر است که سایبان  دو طرفه دارای سازه آلومینیومی بسیار سبکی است که طول عمر بسیار بالایی را در پیش رو خواهد داشت.

سایبان دو طرفه به جهت دارا بودن سازه بسیار محکم و ایمن بالاترین میزان بازشو را دارا می باشد که این نوع محصول را بسیار با کیفیت و مطلوب به بازار ایران ارائه نموده است.

سایبان برقی دو طرفه به جهت کیفت و زیبایی بسیار بالایی که دارد بالاترین میزان صادرات به کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز بازار داخلی را دارا میباشد.

سایبان برقی دو طرفه دارای طرفدارن و مشتریان بسیار بالایی می باشد که این امر باعث رشد و خودکفایی سایبان برقی دو طرفه در ایران گشته است.

مزیت سایبان دو طرفه

— جنس سایبان دو طرفه از  آلومینیوم فابریک است.

— استفاده از زنجیر برای استحکام بازوهای سایبان .

— به خاطر موتور با کیفیت که در آن استفاده می شود باز شدن آن بی صدا می باشد.

— رنگ سایبان از نوع بهترین ترین حالت پودری  می باشد.

— قابلیت تنظیم زاویه سایبان به هر صورت که نیاز داشته باشید.

— استفاده از پارچه های ۱۰۰% اورجینال ( مقاوم در برابر UV [ اشعه خورشید ] ، کاملا ضد آب و ضد انجماد با قابلیت چاپ )

 

تفاوت و شباهت سایبان دو طرفه با انواع دیگر سایبان

تفاوت آنچنانی وجود ندارد فقط در دو جهت باز می شود و هرکدام از سایبان ها را می توانید از انواع دیگر سایبان از جمله سایبان فول باکس – سایبان باکس -سایبان کلاسیک و همچنین می توانید برای تبلیغات از سایبان تبلیغاتی  نیز استفاده کنید 

همان طور که در مقاله های دیگر توضیح دادیم سایبان فول باکس تمام اجزا آن در یک کاور کاملا جمع می شود 

سایبان باکس فقط از دو طرف کاور دارد ولی از جلو کاور نمی شود -سایبان کلاسیک هم هیچ کاوری ندارد تمام اجزا آن قابل مشاهده است.

 

 

 قیمت ساییان دو طرفه

قیمت این نوع سایبان براساس اندازه که شما برای محل مورد نظر دارید محاسبه می شود به زودی شما می توانید در سایت ایران سایبان با درج اندازه مورد نظر خود سایبان مورد نظر خود را سفارش دهید .در حال حاضر جهت دریافت اطلاعات کامل و دقیق از قیمت با دفتر فروش مجموعه ایران سایبان تماس بگیرید.کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰