سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک (Classic canopy)با نام سایبان فنری نیز نامیده می شود. پس از سایبان های قدیمی، سایبان کلاسیک اولین سایبان ها از نسل جدید سایبان بودند. سایبان کلاسیک در سایز های مختلفی تولید می شود. با وجود اینکه سایبان کلاسیک از قدیمی ترین سایبان ها می باشد اما همواره به عنوان یکی از پرکاربردترین سایبان استفاده می شود.

به راحتی می توان از سایبان کلاسیک به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده نمود. سایبان برقی کلاسیک در هنگام بسته بودن فضای بسیار کمی می گیرد که این از ویژگی های بسیار متمایز سایبان کلاسیک محسوب می شود.

مزیت سایبان کلاسیک 

— جنس سایبان از الومنیوم می باشد.

— استفاده از زنجیر باعث استحکام هرچه بیشتر بازویی سایبان شده است

—  استفاده از موتوری های فرانسوی با توان بالا باعث شده باز شدن آن بی صدا و نرم باشد

— رنگ سازه از با کیفیت ترین رنگ پودری می باشد.

— قابلیت تنظیم در هر زاویه سایبان کلاسیک .

— استفاده از پارچه های ۱۰۰% اورجینال که مقاوم در برابر UV [ اشعه خورشید ] ، کاملا ضد آب و ضد انجماد با قابلیت چاپ )

— سایبان کلاسیک را  هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک می توان استفاده کرد

تفاوت سایبان کلاسیک با دیگر انواع سایبان

سایبان های کلاسیک از نظر اجزا مفصل، بازو، زنجیر، لوله و شبیه به سایبان باکس و سایبان فول باکس است و تنها تفاوت آنها در کاور اجزا و قطعات آن  می باشد. این نوع سایبان بدون کاور بوده  و اجزا سایبان ازجمله پارچه و موتور و بازویی کاور نمی شود نمایان هست نکته دیگر در زمینه قیمت این است که این سایبان از نظر قیمت کمتر از سایبان های دیگر است.

قیمت سایبان کلاسیک

برای دریافت قیمت دقیق تر سایبان برقی کلاسیک با دفتر فروش مجموعه ایران سایبان تماس بگیرید. مورد قابل توجه در قیمت سایبان است که قیمت سایبان کلاسیک بر اساس اندازه مورد نظر شما متفاوت است زیرا در ابعاد متفاوت و کاملا سفارشی ساخته می شود. البته مجموعه ایران سایبان در نظر دارد برای راحتی شما عزیزان قسمتی را فعال کند که شما عزیزان بتوانبد با وارد کردن ابعاد مورد نظر قیمت دقیق سایبان را به دست آورید و سفارش خود را به راحتی برای ما قرار دهید 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰