شرکت تولیدی صنعتی پویا قطعه بادوام قائم در (خوبان) با آرم تجاری (TSP) موفق به دریافت و پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱/ ۲۰۱۵ ازشرکت ARC کانادا در محصولات تولیدی و وارداتی خود شده است. امید است از این پس بتوانیم با کیفیت ترین محصولات سایبان برقی مجموعه درب اتوماتیک TSP را به همکاران و مصرف کننده گان گرامی عرضه و تقدیم نماییم.

سایبان برقی TSP
سایبان برقی TSP

مجموعه بزرگ و پر کارآمد TSP با در دست داشتن مهارت و تخصص فنی بسیار بالا موفق به تولید سایبان برقی TSP و واردات انواع سازه های متحرک و ثابت سایبان برقی گردیده که از جمله آنان می توان به سایبان اتوماتیک TSP یا سایبان برقی TSP اشاره نمود.

مجموعه سایبان برقی TSP با در دست داشتن چندین مجموعه تولیدی و تحقیقی و تکیه بر لطف عزمی راسخ توانسته خود را به بالاترین میزان کیفیت در تولید و عرضه انواع سایبان های برقی و سایبان برقی TSP اتوماتیک و انواع چتر ها و دیگر محصولات خود رسانده و موفق به دریافت و پیاده سازی گواهینامه ISO9001 2015 از شرکت بزرگ و معتبر ARC کانادا در محصولات سایبان برقی TSP وارداتی و تولیدی خود گشته که این امر باعث پیشرفت و ارزش گذاری هرچه بیشتر این مجموعه گشته است.

سایبان برقی تمام اتوماتیک TSP با دارا بودن قابلیت سیستم موزیکال و نورپردازی بسیار حرفه ای مناسب جهت ویلا و مجموعه های بسیار حرفه ای و شیک می باشد. امید است تا بتوانیم از این پس با کیفیت ترین محصولات سایبان برقی TSP خود را به تمامی مصرف کنندگان گرامی عرضه و تقدیم نماییم.

موتور سایبان برقی TSP

موتور سایبان برقی TSP