• شنبه تا پنجشنبه: 20:00 - 09:00
  • خط ویژه: 02155441824
  • info@irsayeban.com

بایگانی برای اردیبهشت ۱۳۹۷

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف برقی متحرک یک پوشش متحرک است که با موتور برقی کار می کند. سقف متحرک بنا به خواسته ما می تواند باز و بسته شود. سقف متحرک باید به گونه ای باشد که در مقابل باد و باران و نور خورشید و سایر عوامل طبیعی مقاوم باشد. سقف متحرک می تواند در سایزهای مختلف تولید گردد. بهترین پارچه برای استفاده در سقف متحرک پارچه از جنس PVC می باشد زیرا این پارچه دارای مقاومت بالا در برابر عوامل جوی و پارگی می باشد. عمدتا جنس بدنه در سقف متحرک از آلومینیم می باشد.

بیشتر بدانید
سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک با نام سایبان فنری نیز نامیده می شود. پس از سایبان های قدیمی، سایبان کلاسیک اولین سایبان ها از نسل جدید سایبان بودند. سایبان کلاسیک در سایز های مختلفی تولید می شود. با وجود اینکه سایبان کلاسیک از قدیمی ترین سایبان ها می باشد اما همواره به عنوان یکی از پرکاربردترین سایبان استفاده می شود.

به راحتی می توان از سایبان کلاسیک به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده نمود. سایبان کلاسیک در هنگام بسته بودن فضای بسیار کمی می گیرد که این از ویژگی های بسیار متمایز سایبان کلاسیک محسوب می شود.

بیشتر بدانید

فروش سایبان چتری

فروش سایبان چتری

رویه برزنتی مقاوم در برابر اشعه خورشید و نفوذ آب از موارد قابل ذکر در فروش سایبان چتری می باشد. از کاربرد های سایبان چتری استفاده از آن به عنوان سایبان و یا چتر باران است. همچنین از مزایای ذکر شده در فروش سایبان چتری پایه قابل تنظیم آن در ارتفاع های مختلف می باشد. استفاده از سایبان چتری در رستوران ها و آلاچیق ها بسیار رایج می باشد و سبب می شود که فضایی بسیار مطلوب برای مشتریان فراهم شود.

عمدتا سایبان چتری دارای قسمت های قابل جداسازی بوده تا حمل و نقل سایبان چتری را آسان کند. تنوع رنگ در فروش سایبان چتری یک گزینه قابل مانور بسیار می باشد. زاویه چتر سایبان چتری کاملا قابل تنظیم است که بنا به سلیقه قابل تغییر می باشد.

بیشتر بدانید