• شنبه تا پنجشنبه: 20:00 - 09:00
  • خط ویژه: 02155445084
  • info@irsayeban.com

بایگانی برای اسفند ۱۳۹۶

سایبان برقی بدون باکس چیست؟

سایبان برقی بدون باکس چیست؟

سایبان برقی بدون باکس در واقع همان سایبان معمولی است که به کرات بر سر در مغازه ها، پنجره ها و … دیده ایم. همان طور که گفتیمسایبان برقی بدون باکس بر سر در مغازه ها بسیار دیده می شود که در واقع یکی از وسایل بسیار ضروری برای مغازه های ویترین دار محسوب می شود زیرا این سایبان برقی بدون باکس از تابش مستقیم بر اجناس داخل ویترین جلوگیری کرده و از فرسایش آنها جلوگیری می کند. همچنین سایبان برقی بدون باکس در برخی مغازه ها یک فضای بیرونی مناسب جهت آسایش مشتریان بخصوص در کافی شاپ ها و رستوران هاو … فراهم می کند.
به طور عمده جنس متعلقات سایبان برقی بدون باکس از شمش آلومینیم می باشد که علاوه بر سبکی از استحکام بالایی برخوردار است. در برخی از سایبان بدون باکس قابلیت نصب سنسورهای باد و خورشید نیز وجود دارد.

در سایبان برقی بدون باکس ، جنس پارچه سایبان برقی همگی از مواد درجه یک بوده که در مقابل خورشید و باران و … کاملا مقاوم می باشد.

بیشتر بدانید
سایبان برقی فول باکس

سایبان برقی فول باکس چیست؟

سایبان برقی فول باکس چیست؟

سایبان برقی فول باکس که برخی آن را با نام سایبان برقی فول کاست می شناسند همانند سایبان برقی باکس یک سایبان برقی پوشش دار است که سازه پوششی آن علاوه بر حرفه ای بودن دارای ظاهری بسیار شیک می باشد. شاید یکی از مزایای سایبان برقی فول باکس را می توان این نکته در نظر گرفت که امکان چاپ بر روی این سایبان وجود دارد. سایبان برقی فول باکس به گونه ای طراحی شده است که پس از جمع شدن کامل، سایبان برقی فول باکس درون یک پوشش آلومینیمی محفوظ می گردد. این محفوظ بودن سایبان برقی فول باکس نیز یک مزیت دارد و آن این است که سایبان برقی فول باکس را کاملا در مقابل عوامل فرسایشی در زمان عدم استفاده از سایبان محافظت می کند.

سایبان برقی فول باکس را می توان به وسیله یک ریموت کنترل در زاویه دلخواه تنظیم نمود و این مزیت از نظر مشتریان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در بازار داخلی ایران و همچنین صادرات ما در منطقه خاورمیانه سایبان برقی فول باکس بیشترین میزان فروش راداراست.

بیشتر بدانید

سایبان برقی باکس چیست؟

سایبان برقی باکس چیست؟

یکی از آخرین کالاها در دسته سایبان برقی ها، سایبان برقی باکس است که به بازار وارد شده‌اند. عمدتا سیستم سایبان برقی باکس به صورت ضد آب طراحی می گردد. در واقع سایبان برقی باکس دارای کاور آلومینیمی می باشد که این کاور به جهت محافظت پارچه سایبان برقی در مقابل باد و باران و سایر عوامل محیطی می باشد. این سیستم سبب عدم نفوذ هر گونه رطوبت به محوطه تحت پوشش سایبان برقی باکس می گردد.

مفصل بازویی سایبان برقی باکس با جدیدترین تکنولوژی به کار رفته در آن قابلیت تنظیم زاویه سایبان برقی باکس را مابین ۰ تا ۹۰ درجه امکان پذیر می سازد. به طور کلی جنس کلیه متعلقات سایبان برقی باکس از مواد درجه یک انتخاب می شود تا طول عمر طولانی برای استفاده کنندگان از این سایبان را به همراه داشته باشد. همچنین پارچه سایبان برقی انتخابی برای سایبان برقی باکس علاوه بر ضد آب بودن که در بالا اشاره شد در مقابل اشعه UV، یخ زدگی و … کاملا مقاوم می باشد.

بیشتر بدانید