• شنبه تا پنجشنبه: 20:00 - 09:00
  • خط ویژه: 02155441824
  • info@irsayeban.com

بایگانی برای آذر ۱۳۹۶

ساخت سایبان دوطرفه

ساخت سایبان دو طرفه

ساخت سایبان برقی دو طرفه دارای سازه پوششی بسیار شیک و حرفه ای می باشد این نوع سایبان به دلیل استفاده کاربردی از ساخت سیستم قرینه و دو طرفه بالاترین میزان بازشو به طرفین را دارا می باشد. که در عین حال زیبایی دو چندان و خاصی به سایبان برقی دو طرفه می دهد.

ساخت سایبان برقی دو طرفه به جهت کیفت ساخت و زیبایی بسیار بالایی که دارد بالاترین میزان صادرات به کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز بازار داخلی را دارا میباشد.

ساخت سایبان برقی دو طرفه دارای طرفدارن و مشتریان بسیار بالایی می باشد که این امر باعث رشد و خودکفایی در ساخت سایبان برقی دو طرفه در ایران گشته است.

بیشتر بدانید
فروش سایبان برقی متحرک

فروش سایبان برقی متحرک

فروش سایبان برقی متحرک جمع شونده و یا سقف متحرک جمع شونده که همان سقف جمع شونده نامیده می شود، سایبان برقی متحرک و سایبان اتوماتیک محصول جدید شرکت سایبان برقی متحرک ایران سایبان می باشد.

تجربه موفق این شرکت در تولید و فروش سقف برقی، فروش سایبان برقی متحرک و سقف جمع شونده ما را بر آن داشت تا مانند همیشه با ارائه بهترین کیفیت سقف متحرک و با حفظ قیمت ارزان و رقابتی، سقف برقی جمع شونده را در لیست محصولات و خدمات خود قرار دهیم. بیشترین تنوع محصول با کیفیت بالا و گارانتی سایبان برقی متحرک را از ایران سایبان بخواهید.

بیشتر بدانید
فروش سایبان برقی مغازه

فروش سایبان مغازه

سایبان مغازه ایران سایه افتخار همکاری با بسیاری از شرکت های معتبر صنایع غذایی ، آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانگی و … را داراست و امید است در آینده ای نزدیک افتخار همکاری با شما را نیز در کارنامه فعالیت های خود داشته باشیم.

سایبان مغازه تبلیغاتی ، تولید کننده انواع سایبان مغازه کالسکه ای، سایبان مغازه تبلیغاتی ساده و تصویری ، سایبان مغازه بازویی ( سایبان برقی مغازه ) در طرح ها و رنگهای متنوع متناسب با مکان و سلیقه شما مشتریان عزیز .

سایبان مغازه یکی از شیوه های تبلیغات محیطی، که تبلیغ بر روی سایبان مغازه سر در فروشگاه ها است که با توجه به ویژگی های منحصر به فرد سایبان مغازه ،مورد توجه بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات قرار گرفته است.

بیشتر بدانید
فروش سایبان برقی اتوماتیک

فروش سایبان برقی اتوماتیک

فروش سایبان برقی اتوماتیک شرکت ایران سایبان فعالیت خود را از سال ۸۲ در زمینه نصب و خدمات پس از فروش سایبان برقی اتوماتیک از قبیل جک های سایبان اتوماتیک و کرکره های رول آپ و درب های اتوماتیک شیشه ای و سیستم های هوشمند خانگی و صنعتی آغاز کرد.

امروز با تکیه بر دانش روز و تجربیات موفق فروش سایبان اتوماتیک خود و ارائه بهترین محصولات و خدماتپپ پس از فروش سایبان اتوماتیک ، سیستمی کامل را در زمینه اتوماسیون خانگی، تجاری و صنعتی به ویژه خدمات اختصاصی در زمینه مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش در زمینه سایبان برقی اتوماتیک به مصرف کنندگان محترم خود در سراسر کشور ارائه می دهیم.

 

بیشتر بدانید
سایبان برقی دو طرفه

سایبان برقی دو طرفه

یکی از با کیفیت ترین سایبان های برقی که به بازار ایران و کشور های همسایه عرضه می گردد میتوان به سیسیتم سایبان برقی دو طرفه یا سایبان برقی دو طرفه قرینه اشاره نمود.

سایبان برقی دو طرفه دارای سازه پوششی بسیار شیک و حرفه ای می باشد این نوع سایبان به دلیل استفاده کاربردی از سیستم قرینه و دو طرفه بالاترین میزان بازشو به طرفین را دارا می باشد. که در عین حال زیبایی دو چندان و خاصی به سایبان برقی دو طرفه می دهد.

لازم به ذکر است که سایبان برقی دو طرفه دارای سازه آلومینیومی بسیار سبکی است که طول عمر بسیار بالایی را در پیش رو خواهد داشت.

سایبان برقی دو طرفه به جهت دارا بودن سازه بسیار محکم و ایمن بالاترین میزان بازشو را دارا می باشد که این نوع محصول را بسیار با کیفیت و مطلوب به بازار ایران ارائه نموده است.

سایبان برقی دو طرفه به جهت کیفت و زیبایی بسیار بالایی که دارد بالاترین میزان صادرات به کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز بازار داخلی را دارا میباشد.

سایبان برقی دو طرفه دارای طرفدارن و مشتریان بسیار بالایی می باشد که این امر باعث رشد و خودکفایی سایبان برقی دو طرفه در ایران گشته است.

 

بیشتر بدانید
پارچه سایبان برقی

جنس پارچه سایبان برقی

پارچه سایبان برقی : سایبان برقی از اجزاء گوناگون تشکیل شده که از جمله آنان می توان به پارچه سایبان برقی اشاره کرد که بخش اعظمی از سازه سایبان را تشکیل می دهد.

انوع پارچه مصرفی در سایبان برقی متشکل از چندین مدل و جنس متفاوت می باشد که به آن خواهیم پرداخت.

اصولا پارچه سایبان برقی, سایبان اتوماتیک, سایبان چتری و کلیه سایبان های برقی متشکل از انواع پارچه از قبیل پارچه های PVC که به آن بنری یا کانتینری که البته با ضخامت های مختلف جهت کاربرد های متفاوت است هم گفته می شود. این نوع پارچه سایبان برقی جهت استفاده در سایبان برقی که در مناطق باران خیز و شرجی هستند می باشد. سایبان برقی با پارچه سایبان برقی PVC بیشتر در جهت عدم نفوذ باران و رطوبت به زیر سایبان می شود که این نوع پارچه سایبان برقی دارای رنگ بندی با تنوع بسیار بالایی می باشد و همچنین قابلیت چاپ متن, لوگو, عکس و انواع چاپ های لیزری را دارا میباشد.

همچنین نوع دیگر از این نوع پارچه سایبان برقی وجود دارد که اصولا به آن پارچه خلبانی هم گفته میشود. این نوع پارچه سایبان برقی از وزن بسیار کمی برخوردار است که باعث طول عمر بالای سایبان و چتر می شود.

نوع دیگری از پارچه سایبان برقی که بالاترین میزان فروش را دارا می باشد پارچه های برزنتی یا الیاف نخی می باشد که در طرح های بسیار زیبا و متنوعی به بازار ایران عرضه می گردد که دارای ضخامت و وزن های متفاوت جهت کاربرد های مختلف هستند که این پارچه سایبان برقی را از دیگر محصولات متمایز می نماید.

بیشتر بدانید
قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان برقی

لیست قیمت سایبان برقی و سایبان بازویی ایران سایبان
قیمت فروش سایبان برقی فقط بصورت نقدی می باشد

لیست قیمت سایبان های TSP

 

مدل سایبان ها اندازه قیمت همکار(تومان) هرمترمربع قیمت مصرف کننده(تومان) هرمترمربع
کلاسیک TSP بازشو ۳ متر

۱۹۰/۰۰۰

بازشو ۵/۲ متر

۲۱۰/۰۰۰

بازشو ۲ متر

۲۴۰/۰۰۰

باکس TSP بازشو ۳متر

۲۴۰/۰۰۰

بازشو ۵/۲ متر

۲۷۰/۰۰۰

بازشو ۲ متر

۳۰۰/۰۰۰

فول باکس TSP بازشو ۳متر

۳۱۰/۰۰۰

بازشو ۵/۲ متر

۳۲۰/۰۰۰

بازشو ۲ متر

۳۴۰/۰۰۰

سایبان دوطرفه برقی TSP متر مربع

۲۳۵/۰۰۰

موتور و ریسیور TSP

۱/۲۰۰/۰۰۰

جعبه گیربکس و هندلی(دستی)

۲۵۰/۰۰۰

سایبان مدل فراز TSP هرمتر مربع

۱۸۰/۰۰۰

موتور و ریسیور فراز TSP

چترگرد پایه کنار ۹۰/۲ متر

۱/۰۵۰/۰۰۰

چتر گرد پایه وسط چوبی ۳ متر

۱/۶۵۰/۰۰۰

چتر مربع پایه کنار ۳۰/۲ متر

۱/۸۵۰/۰۰۰

چتر مربع پایه کنار ۳ متر

۲/۷۵۰/۰۰۰

  • سایبان زنجیری زیر ۶ متر مربع، ۶ متر مربع و سیم بوکسل زیر ۵/۷ متر مربع ۵/۷ متر مربع محاسبه می شود.
  • بازشو سایبان در ابعاد ۲ متر. ۲/۵ متر. ۳ متر قابل تولید میباشد و قیمت سایبان دو طرفه برای بازشو ۳ متر لحاظ میگردد.
  • قیمت کلیه سایبان ها با پارچه های نانو ایرانی و همچنین pvc لحاظ شده و در صورت تولید با پارچه اکریلیک اسپانیایی۶۵۰۰۰ هزار تومان برای هر متر مربع اضافه میشود.
بیشتر بدانید
سایبان برقی فول باکس

سایبان برقی فول باکس

از جمله سایبان های برقی که به بازارعرضه می گردد می توان به سیستم سایبان برقی فول باکس یا کاست دار اشاره نمود.

سایبان برقی فول باکس دارای سازه پوششی بسیار شیک و حرفه ای می باشد که از این سایبان برقی فول باکس جهت نفوذ باران و گرد و غبار جلوگیری کرده و در عین حال زیبایی دو چندان و خاصی به سایبان برقی فول باکس می دهد.

لازم به ذکر است که سایبان برقی فول باکس دارای سازه آلومینیومی بسیار سبکی است که طول عمر بسیار بالایی را در پیش رو خواهد داشت.

سایبان برقی فول باکس به جهت دارا بودن سازه بسیار محکم و ایمن بالاترین میزان بازشو را دارا می باشد که این نوع محصول را بسیار با کیفیت و مطلوب به بازار ایران ارائه داده است.

لازم به ذکر است که سایبان برقی فول باکس به جهت کیفت و زیبایی بسیار بالایی که دارد بالاترین میزان صادرات به کشور های همسایه و خاورمیانه و نیز بازار داخلی را دارا می باشد.

سایبان برقی فول باکس دارای طرفدارن و مشتریان بسیار بالایی می باشد که این امر باعث رشد و خودکفایی این نوع سایبان در ایران گشته است.

بیشتر بدانید
سایبان برقی باکس

سایبان برقی باکس

سایبان برقی باکس (پوشش دار)

سایبان برقی باکس (پوشش دار) : سایبان های برقی در چندین مدل مختلف به بازار عرضه می گردد که از جمله آنان می توان به سیستم سایبان برقی باکس یا سایبان برقی پوشش دار اشاره نمود.

سایبان برقی باکس دارای سازه پوششی خاصی می باشد که از این سایبان جهت نفوذ باران و گرد و غبار جلوگیری کرده و در عین حال زیبایی خاصی به این نوع سایبان برقی باکس می دهد.

لازم به ذکر است که سایبان برقی باکس دارای سازه آلومینیومی بسیار سبکی است که طول عمر بسیار بالایی را در پیش رو خواهد داشت.

سایبان برقی باکس به جهت دارا بودن سازه بسیار محکم و ایمن بالاترین میزان بازشو ایمن را دارا می باشد که سایبان برقی باکس را بسیار با کیفیت و مطلوب به بازار ایران ارائه داده است.

سایبان برقی باکس

بیشتر بدانید